Úvodní stránka   Ze školek   MŠ Pastelka   MŠ Santiniho – Zahradní slavnost – SVĚT ZVÍŘÁTEK

MŠ Santiniho – Zahradní slavnost – SVĚT ZVÍŘÁTEK

Ve středu 19.6.2019 se na naší školní zahradě konala poslední odpolední akce s rodiči – Zahradní slavnost. Letos se naše děti proměnily ve zvířátka. Program byl zahájen slavnostním pasováním na školáky.

Po pasování zahráli předškoláci všem přítomným pohádku BUDKA. Tato pohádka sice končí s příchodem medvěda, kdy všechna zvířátka vyhnal a zůstal v rozbořené boudě sám. Ale protože naši předškoláci jsou velcí kamarádi a nechtěli, aby někdo zůstal sám, vymysleli jsme si svůj veselý konec pohádky. Zvířátka se sice medvěda nejprve polekala, ale protože byla zvědavá, vrátila se do budky, nakoukla a s medvědem se spřátelila. A tak tam bydleli všichni společně. Pohádku děti doplnily veselými písničkami a říkankami.

 

Následovalo slavnostní vyhodnocení projektu, „SVĚT NEKONČÍ ZA VRÁTKY, CVIČÍME SE ZVÍŘÁTKY“ a předání odměn dětem, které pěkně a s radostí v průběhu roku sportovaly.

A protože máme šikovné maminky, které připravily spoustu dobrot, nechyběl ani bohatý zahradní piknik. Děti si mohly volně sportovat, využít aktivity na školní zahradě a také příjemně osvěžit sprchou z divoké květiny 🙂

Ještě jednou děkujeme panu Novákovi za ochotu a pomoc při přípravách na slavnostní odpoledne.
Také děkujeme všem rodičům předškoláků za milý dárek. Moc si toho vážíme.