Úvodní stránka   Ze školek   MŠ Pastelka   MŠ Santiniho – Loučíme se, loučíme….

MŠ Santiniho – Loučíme se, loučíme….

Poslední dva dny jsme v naší školce prožívali různé emoce. Radost při společných chvílích a při vzpomínkách na to hezké, co jsme mohli všichni společně prožít během školního roku. Na chvíli se však objevily i slzičky dojetí, když jsme si uvědomili, že něco končí. Někteří školáci už byli ve školce naposledy a otvírá se jim nová cesta ke vzdělávání. Na tu se jistě všichni těší, ale zároveň by někteří ještě rádi zůstali alespoň chvíli ve školce.

Naše loučení letos nebylo jen s dětmi, ale také s naší paní školnicí Terezkou Vonešovou a asistentkou pedagoga Pavlínkou Hanychovou. Společně s dětmi jsme se s nimi rozloučili, zazpívali jsme jim písničku, poděkovali jim za jejich práci i službu dětem a pro vzpomínku předali dárečky.
Milá děvčata, přejeme vám, ať se vám daří všude tam, kde budete a ať na Pastelku nezapomenete. My na vás budeme v naší Pastelce vzpomínat a až půjdete někdy kolem, můžete zavítat 🙂

Jsme rádi, že se k nám vrací i školáci, kteří k nám chodili do školky, aby se pochlubili se svým vysvědčením. Vždy vás rádi opět vidíme a máme radost z vašich skvělých výsledků.

Děkujeme rodičům Lucinky Brožové za dětské šampaňské, s kterým jsme se poslední den na školní zahradě společně rozloučili a zároveň přivítali prázdniny.

Milé děti a milí rodiče, přejeme vám krásné léto, plné slunce, radosti, odpočinku a nových objevů. Školákům pak v září šťastné vykročení do další životní etapy a na vás mladší se moc těšíme opět v Pastelce.